Punkty programu z potwierdzeniem uczestnictwa


Wybór rodzaju uczestnictwa jest niedostępny dla niezalogowanych użytkowników.

Punkt programu Szczegóły

Śniadania i kolacje


Śniadanie będzie dostępne między 8 a 11 rano, tak żeby nawet największe śpiochy byly w stanie wstać ;)

Jak co roku śniadanie będzie podawane w postaci szwedzkiego stołu. Jest ono wliczone w cenę pokoju.

Bar hotelowy jest otwarty od godziny 23 do 2 w nocy. W tym roku kolacje można zamawiać w barze hotelowym w godzinach 15 - 23.

Kolacje są płatne osobno (nie są wliczone w opłatę hotelową).

Fursuit photoshoot


Żeby zarezerwować miejsce na sesji zdjęciowej, należy zapisać się tutaj: http://bit.ly/3kRFiFI

Photoshoot odbędzie się w czwartek w godzinach 10 - 19 obok pokoju RPG, blisko wejścia na główną scenę.

[Twój event tutaj]


Chcecie hostować własny, mniej oficjalny event? Może chcecie pograć w planszówki ze znajomymi? Macie ochotę poprowadzić sesję D&D bądź mały turniej karcianek, ale nie macie gdzie? A może chcecie nauczyć znajomych jak grać w szachy? Świetnie się składa! W tym roku mamy przeznaczony na takie cele dedykowany pokój, tuż obok głównej sceny!

"Pokój RPG" będzie dostępny przez cały czas trwania konwentu dla każdego, kto chce poprowadzić swój własny mały event. Wystarczy skontaktować się z @Tygrys (alternatywnie @RozzFury) na Telegramie (bądź zagadać do nas na konwencie) i zarezerwujemy Pokój RPG na twoje wydarzenie. Jeśli nie możecie nas znaleźć, zapytajcie w ConOpsie :)

Basen, siłownia i sauna


Jeśli nie możesz znaleźć dla siebie miejsca na konwencie bądź chcesz się zrelaksować po całonocnej imprezie, zapraszamy do strefy wellness hotelu Novotel Marina! Powyciskać na siłowni czy dać nura w basenie? Wybierz, na co masz dzisiaj ochotę!

Dla wszystkich zainteresowanych będzie szansa skorzystania z hotelowego basenu, sauny i strefy spa. Wystarczy poinformować pracownika recepcji strefy spa przed wejściem i od razu po wyjściu ze strefy. Pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą kartę hotelową!

Siłownia, basen i sauna są darmowe dla gości hotelu. Usługi spa są dodatkowo płatne.

Czynne codziennie od 07:00 do 21:00

Warsztaty parzenia herbaty


Witamy w otwartej przez cały czas trwania konwentu czajowni ‘Chai House’! Zostańcie i napijcie się z naszym gościem specjalnym, Feniksem (Phoe) - miłośnikiem herbaty i prezesem Krakowskiego Klubu Chombo. Wraz z przyjaciółmi będą prowadzić warsztaty parzenia herbaty i dzielić się ciekawymi herbacianymi faktami przez cały Furror! Spodziewajcie się zdrowej dozy wiedzy o kulturze Azji Wschodniej i związanych z nią herbacianych rytuałach, a także wielu wybornych odmian herbaty z Chin, Japonii, Indii, Afryki i innych zakątków globu.

Warsztaty będą odbywały się każdego dnia od czwartku do soboty w strefie ‘Chai House’ w resauracji, tuż za Dealer’s Denem. (po zamknięciu restauracji możecie się też spodziewać ich w innym miejscu)

Kącik gier


Dla uczestników konwentu będzie dostępny kącik gier w osobnym zakątku lobby. Przez cały dzień od piątku do soboty można bawić się z grami na XBOX Kinect i Dance Dance Revolution z Lisią Norą. Kącik będzie można znaleźć na prawo od głównego wejścia.

piątek (20 paź 2023) sobota (21 paź 2023) niedziela (22 paź 2023)

Main Stage

Prelekcyjna

Śniadaniowa

Main Stage

Prelekcyjna

Śniadaniowa

Main Stage