Najważniejsze informacje

 


Część rzeczy na Furrorze może odbiegać od tego, co znasz z innych konwentów furry. Tutaj właśnie postaramy się je wypisać, aby nie było żadnych niedomówień ;)

Jeżeli zadane kwestie nie są wyjaśnione na tej stronie, prosimy o przyjrzenie się stronom na pasku po lewej ;)


Gdzie?

Hotel Mercure Opolewięcej informacji

Kiedy?

03.10 - 06.10 2024

Temat?

Posthumanpol


 

Zasady rezerwacji miejsc w pokojach


Aby mieć możliwość zajęcia miejsca w pokoju, należy skorzystać z podstrony Pokoje. Aby to jednak było możliwe, należy wcześniej opłacić akredytację oraz posiadać aktywowane konto użytkownika.

Aby wpłata została zaksięgowana natychmiastowo, udostępniony będzie system przelewów poprzez serwis Tpay. W przypadku, gdy uczestnik zdecyduje się na wpłatę poprzez konto bankowe, czas księgowania może być znacząco wydłużony.

 

Rejestracja uczestników rozpocznie się 30 Czerwca o godzinie 18:00

 

Rejestracja po przybyciu na teren konwentu


Gdy uczestnik dotrze na teren konwentu w trakcie jego trwania, musi on zostać zarejestrowany - tj. dane z jego dowodu osobistego/paszportu zostaną porównane z tymi, które zostały przez niego wpisane w systemie.

W tym czasie uczestnik otrzyma identyfikator i ewentualne upominki.

 

Obrazki na identyfikatory


Każdy uczestnik otrzyma swój unikalny identyfikator - na jego przedniej stronie zostanie umieszczony awatar wysłany w panelu użytkownika i jego nick.

Minimalną rozdzielczością takiego avatara jest 600x600px - gwarantuje to, ze obraz nie będzie rozmyty. Pliki PNG (z przeźroczystością) są akceptowane, jednak pod spód będzie podłożone tematyczne tło. W przypadku braku wysłania obrazka na czas,  zostanie wydrukowany domyślny - po to, aby nie było białej plamy ;)

Organizatorzy nie omieszkają sprawdzać ich od czasu do czasu - jest to spowodowane tym, że organizatorzy wynajmuja cały hotel tylko dla celów konwentowych, i nie zawsze da się upilnować tego, czy wejdą tam osoby postronne.

 

Rezygnacja z uczestnictwa


Na wypadek sytuacji, w której zarejestrowany uczestnik nie będzie w stanie uczestniczyć w konwencie, bądź też dobrowolnie z niego zrezygnuje (a mamy szczerą nadzieję, że tak się nie stanie), można skontaktować się z organizatorem celem przepisania wpłaconych środków innej osobie.